Cím (TÉRKÉP): | 1056 Budapest Váci utca 52.l.e.2. |
Telefonszám: | 06-30-969-1702 |
Email: | renner-adrienn(kukac)t-online(pont)hu |
Rendelési napok és időpontok: | H 14:00-18.30 Sze 14:00-18.30 Cs 10:00-12:00 P 10:00-12:00 |
3 Kérdés, vélemény
Kérdezzen az orvostól
Kérdéseit regisztráció és/vagy belépést követően tudja feltenni az akkor láthatóvá váló szövegmezőben. A feltett kérdés azonnal láthatóvá válik az Ön felhasználóneve alatt.
nyirokcsomó Kedves Dr.Nő! 3 és fél éves kisfiamnál több mint 1 éve mononucleosist állapítottak meg. Azóta nem igazán húzódik vissza a nyirokcsomója és most ismét nayon nagy. Mit tegyek? Köszönettel várom válaszát:1 aggódó anyuka
“Kedves aggódó Anyuka! Melyik testrészen található a duzzadt nyirokcsomó? Amennyiben a nyakon,az bármilyen felső légúti gyulladás miatt lehet./pl.mandula vagy orrmandula gyulladás,egyszerű nátha,de akár fogínysérülés vagy fejseb miatt is / Minden esetre mutassa meg a gyermekgyógyászuknak és Ön is figyelje,hogy változik-e.Előfordulhat,hogy kisebb formában,de hosszú ideig megmarad.
Üdvözlettel: Dr.Renner Adrienn”
arcüreg Tisztelt Doktornő! Kb. 1 éve foghúzáskor átszakadt az arcüregem. Akkor összevarrták. Azóta viszont úgy érzem, mintha nehezebben kapnék levegőt és el lenne dugulva az orrom, amiből nem mindig jön váladék ha kifújom. Néha kellemetlen szagot is érzek. Másik problémám: 8 éves kisfiamat a logopédus tanácsára elvittem hallás és arcüregvizsgálatra egy magánorvoshoz, aki megállapította, hogy váladék van letapadva mindkét arcüregén, ezért úgy hallja a hangokat, mintha víz alatt lenne. Az orvos szerint az iskolai lassabb munkatempója és szorongása is ennek tudható be.Arcüregöblítést (“porszívózást”) javasolt a váladék eltávolítására, előtte sós vízzel kell inhalálnunk kb 1 hétig, orrcseppet kell használnunk, C-vitamint és Prospan szirupot is rendelt. Ön szerint lesz eredménye az arcüregöblítésnek. Köszönöm válaszát!